EN HU

Tesniaci materiál

Tesniaci materiál HannoBand

Stiahnite si technický list: Hannoband BG 1

Stiahnite si technický list: Hanno Protecto BG 2

Stiahnite si technický list: Hanno Protecto HBD

Tesniaci materiál sa využíva predovšetkým v strojárstve, automobilovom priemysle a v domácich spotrebičoch ako súčasť obalových častí, na tesnenie škár. Naša skupina výrobkov ponúka riešenia na problémy v tejto oblasti. Tesniaci materiál je možné využiť aj pri akustických problémoch na tesnenie okien a dverí.

Popis výrobku

  • DIN 18542:2009, skupina trvácnosti: 2, (Material Testing Agency; Testovací Ústav Materiálov), Hannover, Nemecko
  • 5-ročná záruka (v súlade s podmienkami výrobcu)
  • Spĺňa požiadavky normy DIN EN12207, Triedy 3 (pôvodný názov: DIN 18055, Trieda C), ktorá určuje podmienky vodotesnosti pri silnom daždi a priepustnosti vzduchu.
  • Je odolný voči silnému dažďu (EN 1027) ≥ 300 Pa (dosiahnuteľná hodnota ≤ 600 Pa v závislosti od šírky napojenia a kompresie)
  • „Veľmi nízka hodnota vylučovania škodlivých látok“ EMICODE (R) -EC1 Plus

Použitie

Tesniaci materiál, skupina várobkov Hannband je univerzálny tesniaci materiál na tesnenie napojení pri konštruknčých prácach. Používa sa predovšetkým na tesnenie okenných, drevených konštrukcií, predfabrikovaných konštrukcií, pri kamenárskych prácach, rámových a betónových konštrukciách. Použitie tesniacich materiálov je výhodné najmä v týchto oblastiach: napojenia, rôzne ohybné napojenia, pri spojení dvoch častí z rozdielneho materiálu, pri tesnení fólií na zabezpečenie povrchu odolného voči vetru, napríklad na odkvapoch. Tesniaci materiál je dostupný v lisovanej forme, v rolkách, a preto sa ľahko aplikuje a prispôsobí k rôznym napojeniam. Tesniaci materiál nadobudne svoj konečný tvar do 24 hodín od aplikácie.

Obrázky výrobku

HannoBand hézagtömítők HannoBand hézagtömítők HannoBand hézagtömítők
Názov výrobkuDĺžkaDĺžka rolkyHrúbkaNetto cenaNákup
HBD20 mm3 m60 mm€ 6,28 / rolkaCHCETE KÚPIŤ
HBD10 mm18 m12 mm€ 6,26 / rolkaCHCETE KÚPIŤ
BG110 mm12 m12 mm€ 7,03 / rolkaCHCETE KÚPIŤ
BG215 mm12 m12 mm€ 8,23 / rolkaCHCETE KÚPIŤ